Smart řešení Karlovarského kraje v přehledné publikaci

9. 2. 2022

Během loňského roku jsme vás v seriálu Smart inspirace Karlovarského kraje seznamovali s chytrými řešeními pro města a obce. S příchodem nového roku jsme články zaktualizovali a vytvořili z nich přehlednou publikaci, ve které naleznete všechny témata přehledně na jednom místě.

Pokud chcete načerpat inspiraci vybranou především z našeho kraje v oblastech spolupráce, zapojování obyvatel do aktivit obce, mobilních aplikací, životního prostředí, dopravy nebo se jen dozvědět, co to vlastně chytrý (smart) region je, budeme rádi, když se naše publikace stane zdrojem inovací ve vaší obci.

Pokud si se Smart publikací nevystačíte, další informace o chytrém regionu naleznete na našich internetových stránkách v sekci Rozvíjíme region - Chytrý region. Na této stránce naleznete například Mapu chytrých řešení, která zachycuje přehled všech chytrých řešení aplikovaných v našem kraji. Nachází se zde také Analýza chytrých řešení pro města a venkov, která kromě řešení z našeho kraje prezentuje i příklady dobré praxe v obcích a městech různé velikosti v ostatních regionech naší země.

Stáhnout publikaci

Smart řešení Karlovarského kraje v přehledné publikaci

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.