Na Byznys mixeru jsme představili možnosti financování podnikání i Virtuální laboratoř profesí

26. 6. 2023

V prostorách hotelu Dvorana v Karlových Varech se ve čtvrtek 15. 6. 2023 konal druhý ročník konference Karlovarský byznys mixer pořádaný Inovačním centrem INION.

Za Karlovarskou agenturu rozvoje podnikání jsme se zúčastnili nejen jako přednášející, ale také jsme prezentovali naše aktivity ve vystavovatelské zóně. V prezentaci jsme účastníkům představili možnosti financování rozjezdu a rozvoje podnikání, o kterých jsme následně se zájemci diskutovali i při individuálních konzultacích. Ukázali jsme výstupy úspěšných projektů realizovaných v rámci krajských inovačních voucherů a také náš plánovaný pilotní projekt Virtuální laboratoř profesí. Účastníci konference díky tomu měli možnost vyzkoušet si ve virtuální realitě např. nácvik skotských střiků tak, jak probíhá při výuce lázeňských pracovníků.

V rámci hlavního programu vystoupilo množství inspirativních řečníků a během konzultací jsme se znovu přesvědčili, že v Karlovarském kraji žije mnoho podnikavých lidí s velmi zajímavými projektovými záměry. Pevně věříme, že všem, se kterými jsme měli možnost jejich záměry konzultovat, se podaří získat finance na realizaci jejich projektů a že jejich výstupy posunou náš region zase o kousek dál.

Inovačnímu centru Inion bychom touto cestou rádi poděkovali za skvělou akci a do dalších ročníků popřáli mnoho úspěchů i zajímavých řečníků. Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí tak úspěšné konference a těšíme se na další spolupráci s týmem INION.

VR

Na Byznys mixeru jsme představili možnosti financování podnikání i Virtuální laboratoř profesí
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.