Jak vnímají mladí lidé z generace „Z“ Karlovarský kraj?

15. 11. 2021

Jak zatraktivnit region a čím oslovit zejména mladou generaci, aby kraj neopouštěla nebo se do kraje, po získání zkušeností, vracela? Na to hledáme společně s partnery z jiných regionů odpověď v zahájeném dotazníkovém šetření, které představuje další fázi výzkumu Metropolitních oblastí. Zajímá nás pohled generace Z na různé oblasti života v Karlovarském kraji – ptáme se jich na budoucí plány, vztah k regionu, názory o postoje ke vzdělávání, zaměstnání a podnikání, na spokojenost s možnosti trávení volného času, jejich představy o bydlení a postoj k životnímu prostředí.

Vyplňování dotazníku probíhá ve spolupráci se středními školami Karlovarského kraje. Pokud student dotazník nevyplní ve škole, ale rád by se zapojil, je dotazník pro studenty SŠ k dispozici na tomto odkaze: https://forms.gle/7y7pcpWdjDyEnbmm6 .

Pokud se chcete o projektu dozvědět více informací, rádi Vám je poskytneme. Své dotazy či podněty můžete psát na Kamila Voštová (kamila.vostova@karp-kv.cz) nebo Šárka Haruštáková (sarka.harustakova@karp-kv.cz).

Jak vnímají mladí lidé z generace „Z“ Karlovarský kraj?

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.