Flex Digital Agency, s.r.o.

Zpět na výběr
Zabýváme se převážně tvorbou webových stránek a e-shopů, firemním a motion designem. Připravujeme originální katalogy, brožurky, vizitky, letáky, billboardy, bannery, nastavujeme jednotnou linii vizuální komunikaci. Staráme se o kompletní správu sociálních sítí, plánujeme obsah, tvoříme příspěvky, nastavujeme kampaně.

Kontakt

Elchin Huseynli
Telefon: 702006220
Email: flexdigital.kv@gmail.com
Web: http://flexagency.cz
Facebook Facebook

Reference

Vývoj webových stránek pro klenotnictví Art de Suisse
Kategorie: Webdesign
Zákazník: Art De Suisse, s.r.o.
Realizace: 01.02.2017 – 01.04.2017
Web: https://artdesuisse.com/

Popis: Podle zadání zákazníka jsme vytvořili elegantně graficky pojatý web, kde si návštěvník může prohlédnout kompletní sortiment luxusního klenotnictví Art de Suisse. Klient si přál moderní formou prezentovat tradiční filosofii společnosti, naznačit kvalitu služeb a jedinečnost podniku v regionu.Grafické zpracování vycházelo z firemních barev – bílá, hnědá, zlatá,černá. Důraz byl kladen nejen na vizuální přehlednost, vzdušnost a pocit výjimečnosti, ale i na celkovou responzivitu.

Reklamní video pro společnost Vision Print
Kategorie: Film, video, videospot, audiospot
Zákazník: VisionPrint
Realizace: 01.08.2019 – 01.08.2019
Web: https://www.youtube.com/watch?v=rBwfGZJo1_A

Popis: Naším cílem bylo vytvoření propagačního videa pro společnost Visionprint - tiskařský e-shop nové generace. Seznámili jsme potenciální zákazníky s ojedinělými v celé Evropě špičkovými tiskařskými a dokončujícími technologiemi, kterými disponuje společnost.

Firemní design pro Centrale Clinique Esthétique
Kategorie: Grafický design, Webdesign
Zákazník: Centrale Clinique Esthétique - SLAKS Group, s.r.o.
Realizace: 15.06.2019 – 15.07.2019

Popis: Vytvořili jsme firemní design pro salon krásy Centrale Clinique Esthétique od A do Z. Připravili jsme grafický návrh webu, nové firemní logo včetně logo-manuálu, vizitky, letáky, brožury, katalogy, hlavičkové papíry a reklamní outdoor reklamu. Při tvorbě firemní značky a celého manuálu jsme pečlivě řešili barevné provedení, které by mělo byt v souladu se značkou Biologique Recherche. Udělali jsme několik návrhů na základě zadání. Brali jsme v úvahu, aby bylo logo kompatibilní pro použití ať už samostatně, se sloganem nebo na prezentačních materiálech. Po vzájemné diskuzi s klientem jsme vybrali společně to nejvhodnější, odrážející firemní filozofii, která se spočívá v uvolnění potenciálu přirozené ženské krásy a vnitřní harmonie v nejlepších tradicích evropské mediciny. Součásti zakázky byly také webové stránky. Cílem bylo vytvořit elegantní web, který by měl sloužit jako online katalog procedur a zboží značky Biologique Recherche. Web byl vizuálně tvořen tak, aby sloužil k prezentaci nejenom salonu krásy, ale i značky BR. Pro zahraniční návštěvníky jsou k dispozici anglická a ruská jazyková mutace. Systém umožňuje snadnou a časově nenáročnou editaci produktových informací v katalogu, kterou si prováděl sám klient.

Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.