Time for business: o podnikání a návratu do Karlovarského kraje s Adélou Mikschikovou

18. 4. 2023
V úterý 4. 4. se uskutečnilo další setkání v rámci projektu Time for business. Svůj podnikatelský příběh sdílela se studenty Střední živnostenské školy v Sokolově Adéla Mikschiková.

Adéla je mladá podnikatelka, původem z Karlovarského kraje. Podnikavost měla v krvi už od dětství, a tak s určitou formu podnikání začala již na základní škole. Na střední se začala již naplno věnovat podnikání v oblasti fotografování a natáčení videí. Při studiu na vysoké škole začala pracovat v korporátu, kde poměrně dlouho zůstala. Jednoho dne si ovšem řekla, že chce od života víc. Procestovala na vlastní pěst celý svět a následně se vrhla znovu do podnikání. Zda byla její cesta snadná, co je podle ní pro vlastní podnikání nejdůležitější a proč se po letech rozhodla vrátit do rodného kraje – to a mnoho dalšího Adéla se studenty sdílela.

Děkujeme Adéle za skvělý seminář a přejeme jí, ať se jí po návratu do Karlovarského kraje daří. Střední živnostenské škole, zejména pak kariérové poradkyni Monice Malé, děkujeme za možnost spolupráce a těšíme se na další setkání s jejich studenty při podzimním běhu Time for business.
Time for business: o podnikání a návratu do Karlovarského kraje s Adélou Mikschikovou
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.