Společně s Czechitas rozvíjíme IT dovednosti

20. 10. 2021

Restrukturalizace Karlovarského kraje i doba (po)covidová je příležitostí pro kariérní změnu. IT může být odpovědí, a to i pro ženy a dívky, myslí si v Czechitas.

Pokud Vás IT láká, a to ať už jako podpora a rozvoj v současném zaměstnání nebo podnikání či uvažujete o celkové rekvalifikaci v oblasti IT, může pro vás být tím pravým odrazovým můstkem akce Poznej Czechitas, kterou stejnojmenná nezisková společnost pořádá 23. 11. 2021 v Karlových Varech. Stejně vhodná může být akce i pro společnosti v regionu, které potřebují rozšířit IT dovednosti svých zaměstnanců.


Poznej Czechitas se zaměřuje nejen na základní informace k nabídce kurzů a orientaci na webu, ale součástí je také řízená debata, během které můžete například zjistit, jaký kurz je vhodný právě pro
vás, zda je pro vás přínosnější prezenční či online prostředí. Akce je zdarma a pořádána za podpory Karlovarské agentury rozvoje podnikání.

V případě, že vám nevyhovuje místo a čas, je možné se každý měsíc stejnojmenné akce zúčastnittaké online.

Více informací a své místo rezervujete na: https://www.czechitas.cz/kurzy/poznej-czechitas

Czechitas je nezisková společnost, která se již 7 let zaměřuje na vzdělání digitálních dovedností zejména pro ženy a děti (ale nejen pro ně). V jejím portfoliu jsou jednodenní i dlouhodobé kurzy pokrývající témata od základů IT, přes datovou analýzu, tvorbu webu až po programování. Od podzimu 2021 otevírá své brány také v Karlovarském kraji.


Společně s Czechitas rozvíjíme IT dovednosti
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.