Setkání podnikavých žen - Vánoční punč o páté v Alžbětiných Lázních

15. 12. 2023

S velkým úspěchem opakovaně pořádáme setkání podnikavých žen, a to díky skvělému týmovému spojení Karlovarské agentury rozvoje podnikání, Inovačního centra INION a CzechInvestu.

V předvánočním čase jsme se v hojném zastoupení tří desítek žen sešly tematicky u punče, abychom se mohly na chvilku zastavit a odpočinout si v příjemné společnosti. Program byl volnější a orientovaný v první řadě na networking, sebeprezentaci a prodej výrobků. Navzájem jsme se představily formou elevator pitch*. 

Součástí události byla i prodejní výstava výrobků, během které jsme se mohly seznamovat, povídat si a nakupovat dárky na Vánoce od místních podnikatelek. Společně jsme se pak zamýšlely nad plánováním dalších setkání pro příští rok.

Díky akcím jako je tato se nám daří propojovat, vzdělávat a povzbuzovat nadané ženy v našem regionu. Budujeme na Karlovarsku komunitu podnikatelek, které se navzájem rády podrží a podpoří.

Podnikavky, přidejte se, skupina je otevřená a rády Vás přivítáme mezi námi. Kontaktujte nás - KARP@karp-kv.cz

*Elevator pitch je krátká souhrnná prezentace, která rychle a jednoduše představuje osobu, profesi, produkt, službu, organizaci nebo událost, společně s jejich hodnotovou propozicí.

1702627931-72955869412476123512144595015.jpgSetkání podnikavých žen - Vánoční  punč o páté v Alžbětiných Lázních
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.