PODZIMNÍ BĚH ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU TIME FOR BUSINESS PRÁVĚ STARTUJE

20. 10. 2023

Školní rok je v plném proudu, a tak je na čase znovu rozjet úspěšný projekt Karlovarské agentury rozvoje podnikání Time for Business. Jeho cílem je motivovat středoškolské studenty k podnikání v Karlovarském kraji.  

Do konce roku se vypravíme na Střední odbornou školu Karlovy Vary s. r. o., kde svůj podnikatelský příběh představí Valdemar Bezouška z Paint Point, na Střední lesnickou školu Žlutice, kde bude studenty inspirovat Nikola Al Haboubi Florianová z Něžné pivoňky a na SUPŠKV („Keramku“), kde naše kolegyně z inovačního centra INION představí zcela nový koncept projektu Time for Business.  

Víme, že někteří studenti již podnikání reálně zvažují, z toho důvodu chceme naše setkání obohatit o workshopy, které budou zaměřené na podporu začínajících podnikatelů. Do budoucna bychom tedy školám nabízeli výběr mezi setkáním s podnikateli a workshopem pro začínající podnikatele, případně kombinaci těchto dvou možností.

I v tomto školním roce na projektu spolupracujeme s inovačním centrem INION a regionální pobočkou agentury CzechInvest. Zájem ze strany škol je velký. Obracejí se na nás znovu také školy, kde se již projekt Time for Business uskutečnil v minulém školním roce.  

Pokud by vás zajímalo více informací nebo byste rádi přihlásili do projektu vaši školu, neváhejte kontaktovat naši projektovou manažerku Vendulu Šnajdrovou (vendula.snajdrova@karp-kv.cz, +420720201949).

 

Těšíme se na všechna inspirativní setkání i na další vývoj v oblasti podpory podnikavosti v Karlovarském kraji.


PODZIMNÍ BĚH ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU TIME FOR BUSINESS PRÁVĚ STARTUJE
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.