Kreativní vouchery – pozor příjem žádostí startuje už 15.9.2021

6. 9. 2021

Díky kreativnímu voucheru, jednorázové dotaci, mohou podnikatelé (fyzické osoby podnikající i firmy v Karlovarském kraji) získat 10.000 Kč - 100.000 Kč na služby kreativců (na nový web, logo, reklamu nebo třeba mobilní aplikaci). Celkem Karlovarský kraj na tento druh spolupráce vyčlenil přes 1.000.000 Kč.

Zažádat o kreativní voucher je snadné. Podnikatel si vybere z tzv. Galerie kreativců. Ve zmíněné Galerii jich už pár desítek máme. Společně mohou připravit projekt a v termínu od 15. do 22. září 2021 registrovat žádost o podporu. V říjnu 2021 budeme přijaté žádosti hodnotit, případně vyzývat žadatele k doplnění chybějících náležitostí. Po finálním schválení Radou Karlovarského kraje budeme všechny žadatele informovat o výsledku, a ty úspěšné vyzveme k podpisu smluv. Na konci roku 2021 tak mohou žadatelé kvalitně zpracovaných projektů očekávat finanční prostředky na svých účtech. Na samotnou realizaci projektů a prokazatelnou úhradu výdajů mají firmy čas do 31. května 2022 (plné znění podmínek naleznete zde).

Víme, že dobrý design dělá dobrý obchod. Když máte kvalitní web, zaujmete návštěvníky. Produkty v hezkém obalu se zase lépe prodávají. Proto chceme umožnit podnikatelům v kraji, aby posouvali své podnikání a využili finanční pomoci k inovacím, které třeba odkládali. Pokud tedy zvažujete využít této možnosti a chcete získat více informací, můžete se domluvit na individuální konzultaci (Šárka Harušťáková, sarka.harustakova@karp-kv.cz)

Ještě je potřeba na závěr zmínit důležitou věc, a sice, že se prostředky programu rozdělují podle časového pořadí podaných elektronických žádostí (za předpokladů splnění všech náležitostí) až do vyčerpání celé alokace. Proto se svojí případnou žádostí moc neotálejte.
Kreativní vouchery – pozor příjem žádostí startuje už 15.9.2021
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.