Kreativní vouchery: cesta k vylepšení produktů a jejich prezentace

4. 10. 2018

Dobře vypadající obal často prodává výrobek lépe než jeho kvalita, moderní internetové stránky vytváří dobrý dojem při prvním kontaktu se zákazníkem a nový interiér láká zákazníky ke kávě v kavárně, kterou již dlouho nenavštívili. Podporu těchto netechnologických inovací ve firmách Karlovarského kraje by mohl zajistit takzvaný kreativní voucher.

"Pomozte nám s vytvořením nového nástroje na podporu podnikání vyplněním krátkého dotazníku"

Kreativní voucher je jednorázová finanční podpora pro firmy, které by rády podpořily svůj růst za pomoci vylepšení designu svých produktů nebo jejich prezentace. Podobná forma podpory již funguje například v Jihomoravském a Středočeském kraji. Voucher je vždy postaven na spolupráci firmy a kreativce, kdy kreativec pro firmu realizuje službu zaměřenou na široké spektrum oblastí (např. animace, architektura, branding, design, fotografie, zvuk, video, mobilní aplikace, práce s texty aj.).

Před tím, než ale tento nástroj zavedeme, potřebujeme znát názor podnikatelů Karlovarského kraje na jeho podobu. Proto bychom vás tímto chtěli požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který není nikterak časově náročný. Dotazník prosím vyplňujte do 31. 10. 2018. Za Vaše odpovědi Vám předem děkujeme.

Pokud si nedokážete pod pojmem Kreativní vouchery stále představit konkrétní výstupy, inspirujte se případovými studiemi z již zmiňovaného Jihomoravského kraje.


Kreativní vouchery: cesta k vylepšení produktů a jejich prezentace
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.