Hledáš part-time job? Buď naším Open data specialistou!

30. 6. 2023

Hledáš part-time job? Vyžíváš se v mravenčí práci a v excelovských tabulkách? Nejsou ti cizí zkratky jako ArcGIS, JSON, RDF nebo SPARQL? Toužíš makat na něčem, co v Karlovarském kraji ještě nebylo? Staň se naším OPEN DATA SPECIALIST(K)OU a podílej se na tvorbě obsahu nově vznikajícího Dataportálu Karlovarského kraje.

Jak si tě představujeme?

Máš maturitu, dokonale ovládáš MS Excel, alespoň v základu programuješ a pracuješ s daty a datovým modelováním, myslíš analyticky, ale jsi přesto flexibilní, zajímáš se o nové technologie, vlastníš Béčkový řidičák a tvůj trestní rejstřík zeje prázdnotou.  

Když nám k tomu ukážeš, že máš vzdělání v oboru, v prostředí a práci s produkty ArcGIS jsi jako doma, že tě nezaskočí formáty JSON, RDF ani dotazovací jazyky SQL a SPARQL, že práci s GitHub zvládneš levou zadní a/nebo že oplýváš znalostmi Power BI nebo jiných nástrojů pro vizualizaci dat, máš u nás velké významné plus.

A co za to?

Vytvoříš spolu s námi zajímavý a v kraji zcela nový projekt Dataportál Karlovarského kraje a k dalším projektům tě s radostí přibereme taky. Připočti si k tomu prima kolektiv, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, další benefity jako třeba mobil, noťas nebo příspěvek na stravné i možnost svého odborného růstu díky školením a kurzům, a máš práci snů!

Vejdeš se do našich tabulek? Pokud ano, pošli svůj životopis do 20. 7. 2023 a buď naší/m Open data specialist(k)ou už od 1. 9. 2023.

Potřebuješ vědět víc? Mrkni do přiloženého dokumentu, zavolej nebo napiš!

Ing. Vlastimil Veselý, e-mail: vlastimil.vesely@karp-kv.cz, mob.: 736 650 376

Ing. Martina Baráková, e-mail: martina.barakova@karp-kv.cz, mob.: 775 187 808


Hledáš part-time job? Buď naším Open data specialistou!

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.