Přeshraniční veletrh – Setkání branže mechatronika – automatizace – elektronika – umělé hmoty

10. 9. 2018

Již několik let je Setkání branže bezplatnou kompaktní platformou pro výrobce, dodavatele i vývojové kanceláře v oblastech automatizace, mechatroniky, elektroniky a zpracování umělých hmot. Setkání se účastní čím dál více českých firem, a proto se dne 29. listopadu setkají podniky z Čech a Bavorska v Plzni.

V popředí nestojí žádná velkolepá prezentace na veletrhu, ale především intenzivní rozhovory samotných účastníků, potenciálních dodavatelů, partnerů i zákazníků z regionů. Zas a znovu přitom dochází k aha-efektu, který shrnul jeden ze zúčastněných slovy: netušil jsem, že 20 minut od nás existuje firma, která nasazuje přesně ty produkty, které my vyrábíme. A oni nevěděli, že my něco takového umíme!

Pro vystavovatele je k dispozici omezený počet míst, ta jsou přidělována v pořadí dle přihlášení. Vystavovatelé se mohou přihlásit přímo u organizátorky akce na emailu vaclava.radejova@cluster-ma.de. Každý vystavující podnik se může prezentovat prostřednictvím tzv. handoutu, který je rozesílám před akcí všem přihlášeným účastníkům.

Akce je veřejná, návštěníci z ostatních oborů jsou srdečně vítáni. Pro návštěvníky je akce, po předchozí registraci online www.cluster-ma.de/veranstaltungkalender nebo na emailu výše, zdarma.
Pro více informací se neváhejte obrátit na organizátorku akce, paní Václavu Radějovou, tel. +49 941 2060 3060.

Další informace naleznete také v přiložené pozvánce.Přeshraniční veletrh – Setkání branže mechatronika – automatizace – elektronika – umělé hmoty

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.