Kreativní vouchery

Chcete za přispění Karlovarského kraje vylepšit prezentaci své firmy a svých produktů? Kreativní voucher vám přispěje na spolupráci s kreativcem, který vám navrhne nový design produktu, vytvoří grafický návrh loga vaší firmy, promo video, mobilní aplikaci nebo třeba nové internetové stránky.

Svého kreativce si vyberete z Galerie kreativců Karlovarského kraje. Kreativec pro vás vypracuje závaznou nabídku, podáte žádost o kreativní voucher, a pak už se jen můžete těšit na hotové výstupy kreativce. Smyslem galerie je pomoci žadatelům o dotaci s výběrem kreativce, podpora lokálních kreativců a možnost navázání nových obchodních vztahů.

Chci podpořit firmu!


Podporovaná odvětví:

 • Interiérový design
  grafické návrhy interiérů, realizace interiérového designu (jako celku, prostor)
 • Fotografie
  tvorba komerčních fotografií (portrétní, produktové, krajinářské, makrofotografie apod.)
 • Grafický design
  výstupem je značka, vizuální styl, kulturní, společenský a informační plakát, knihy, noviny, umělecké publikace, katalogy, časopisy, formuláře, vizuální poutače, design jednotlivých částí obalů apod. (primárně s použitím softwarových nástrojů), typografie
 • Film, video, videospot, audiospot
  tvorba a produkce hudby, audiospotů, hraných či grafických videospotů apod.
 • Informační a komunikační technologie
  (mobilní aplikace, vývoj softwaru, multimediální prezentace, rozšířená a virtuální realita atd.) - může zahrnovat počáteční analýzu, konzultaci návrhů, tvorbu vizuální podoby aplikací a softwaru a struktury, programování, výrobu a formátování obsahu, realizaci, provoz, aktualizace a monitoring, UI design
 • Marketing
  spolupráce na tvorbě vize, dlouhodobých marketingových cílů, segmentace, marketingového plánu, brandingu, vizuální identity apod.
 • Online marketing
  PPC, SEO, obsahový marketing, e-mailing, sociální sítě…
 • Práce s texty
  copywriting, literatura, knižní trh
 • Produktový a průmyslový design
  proces navrhování produktů, kompletního obalového designu
 • Výtvarná umění, ilustrace
  malířství, sochařství, architektura, umělecká fotografie, nová výtvarná umění, performance apod.
 • Webdesign
  tvorba webových stránek, jejich optimalizace apod.
 • PR
  vztah s veřejností s eliminací nákupu masových mediálních prostředků

Chcete se registrovat do Galerie kreativců?

Jste kreativec z Karlovarského kraje a chcete nabízet své služby prostřednictvím Galerie kreativců? Máte zájem o registraci mezi ostatní kreativce? Registrace do galerie je zdarma a jednoduchá, prostřednictvím online formuláře. K registraci je nutné připojit příklady řešených zakázek (např. formou obrázku), podle kterých si budou žadatelé o dotační titul vybírat své kreativce. Ti jim za přispění Karlovarského kraje napomohou vytvořit požadované výstupy.

Vzhledem k potřebě nahrávání souborů zaznamenávající příklady Vašich realizovaných zakázek je pro registraci do Galerie kreativců nutné disponovat účtem Google. V případě, že tímto účtem nedisponujete a nepřejete si ho vytvářet, můžete využít alternativní formulář vyžadující pouze kontaktní informace a soubory s příklady realizovaných zakázek nám zaslat např. e-mailem nebo doručit osobně po předchozí domluvě na datovém nosiči.

Chci se registrovat do Galerie kreativců

Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.