Zapojte se do výzvy Rozsviť s námi VARY°ZÁŘÍ 2024

9. 5. 2024

Výzva pro všechny designéry a kreativce: I vaše umění může rozsvítit Karlovy Vary!

Zapojte se do osmého ročníku festivalu světla VARY°Září, který proběhne ve dnech 6. a 7. září 2024 v Karlových Varech. Tento festival je nejen oslavou ducha lázeňského města, ale také prostřednictvím uměleckých světelných instalací vytváří jedinečný zážitek pro tisíce návštěvníků.

Letošní téma Esence VARŮ nabízí obrovský prostor pro vaši kreativitu a umělecký výraz. Vaše dílo může být součástí této světelné trasy a bude prezentováno před širokou veřejností nejen z České republiky. Nyní máte možnost zapojit se do této unikátní přehlídky světelného umění a získat také šanci na budoucí projekty a spolupráci.

Jako vystavovatelům vám budou proplaceny náklady spojené s instalací (až do výše 25 tis. Kč). A navíc můžete získat finanční odměnu 10 000 Kč za diváky nejlépe hodnocený projekt.  

Pokud máte zájem, neváhejte a pošlete svou přihlášku včetně vizuálního návrhu a rozpočtu do 16. června 2024. Výsledky budou vyhlášeny 24.6.2024 na webu https://www.karlovyvary.cz/cs/varydegzari-vyzva-pro-umelce-designery 

Inspiraci z minulých ročníků VARY°ZÁŘÍ můžete shlédnout na https://varyzari.karlovyvary.cz/. 

 

Kontaktní osoba projektu Barbora Schwarzová schwarzova@karlovyvary.cz  / tel. 773 290 643.


Zapojte se do výzvy Rozsviť s námi VARY°ZÁŘÍ 2024
Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.