Blíží se příjem žádostí o inovační voucher

1. 4. 2019
  • 67 podpořených projektů
  • 47 podpořených firem
  • celková výše podpory v hodnotě téměř 10,9 mil. Kč

Rozšíříte v letošním roce tato čísla tím, že si zažádáte o inovační voucher Karlovarského kraje? Pro každou firmu máme připraveno 170 000 Kč na inovativní řešení, které pro vás realizuje výzkumná organizace (např. vysoká škola). Celkově můžeme rozdělit až dva miliony korun.

Příkladem podpořeného řešení může být vývoj produktu, procesu nebo služby, testování a měření, analýza vhodnosti použití materiálu, analýza trhu, marketingová strategie a mnoho dalších. Pokud si nejste jisti s možností podpory zamýšleného řešení, můžete navštívit seminář, který plánujeme na 24. 4. v zasedací místnosti Podnikatelského inkubátoru Kanov od 10 hodin. Přihlásit se na seminář je možné prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Plánované projektové záměry je také možné konzultovat osobně. V takovém případě doporučujeme si schůzku rezervovat předem telefonicky nebo e-mailem. Inspiraci k projektovým záměrům můžete nalézt také mezi studiemi podpořených projektů z minulých ročníků. Příjem žádostí bude záhajen dne 7. 5. Více informací naleznete na internetových stránkách Karlovarského kraje.


Blíží se příjem žádostí o inovační voucher

Soubory ke stažení

Všechny aktuality
Vize

Být profesionální organizací směřující k dlouhodobé prosperitě
Karlovarského kraje, přístupnou k požadavkům regionu,
odpovědnou vůči svým partnerům a otevřenou novým podnětům.