Česky    English
Skip Navigation Links
Vynechat navigační odkazy
Home
Inovace
Lidské zdroje
Pro podnikatele
Obchodní snídaně
Vynechat navigační odkazy
Aktuality
Inovační vouchery
RIS 3
RSK
Pakt zaměstnanosti
Projekty / Aktivity
Pro studenty a školy
Dokumenty
O nás
Kontakty
Odkazy
Obchodní snídaně 
Karp - Karlovy Vary > Česky > Obchodní snídaně
 

 

Osvědčený projekt neformálních setkání podnikatelů v přátelské atmosféře s názvem Obchodní snídaně funguje i v Karlovarském kraji. 

Nechceme po vás žádné členské příspěvky, nenutíme vás k pravidelné účasti, nenabízíme vám žádnou burzu výrobků. Přijďte společně posnídat, vzájemně se představit a vyměnit si své podnikatelské zkušenosti.

Těšíme se na Vás na Obchodní snídani!
25. května 2016 od 8:00 hodin
 

Místo konání: restaurace ŠPUNT & KNOFLÍK Company, Bělehradská 9, Karlovy Vary
Téma obchodní snídaně:
- "Nové možností Úřadu práce v Karlových Varech na spolupráci s firmami" (Ing. Gabriela Kratochvílová, Úřad práce pro Karlovarský kraj)
- "
Co pro Vás může udělat kouč" (Alena Wendlerová, akreditovaný profesní a osobní kouč)

 

Koncept společných setkání podnikatelů s možností posnídat je rozšířenou aktivitou v celé ČR a velmi příznivě hodnocenou samotnými účastníky podobných setkávání.

Obchodní snídaně jsou určeny k podpoře malého a středního podnikání. Tou je možnost navázání obchodních vztahů v různých oblastech podnikání, získání nových kontaktů, referencí a zkušeností. Na Snídani se setkají lidé z různých oborů na obdobných pozicích. Tím vznikne zajímavé prostředí a fórum obchodních příležitostí. Každý účastník setkání může pozvat své obchodními partnery a tím získat i stabilnější pozici pro jednání.